Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vancouver - pod olympijskými kruhy

Příspěvky

Týden ve Vancouveru očima Honzy

10. 11. 2009

ObrazekDlouho jsme se neozvali a mnozí už se ptají, co se s námi děje. Zde je několik řádků. Každý z nás tří napíše svůj pohled na uplynulé dny v největší metropoli Britské Kolumbie. Každému to trvá jinak déle, tak snad se dočkáte i od těch dvou spisovatelů :)))
MAME SE DOBRE STOP HLADY JSME ZATIM NEUMRELI STOP ČASTO TU PRSI STOP PRACI JESTE NEMAME STOP ALE BYT ANO STOP OLYMPIADA SE BLIZI STOP
Více v článku
 

Jak se prochází přes zavřené dveře

28. 11. 2009

ObrazekProtože Lukáš ani Oli nedokážou vyplodit žádný článek, který bychom publikovali na našem blogu, opět vám píšu já. A abych nepsal jen tak zbůhdarma, chtěl jsem mít nějakou pecku a hezky čtivý téma: Jak se prochází přes zavřené skleněné dveře, se dočtete v příspěvku.
Součástí je reportáž z večerní exkurze na pohotovosti nemocnice St. Paul ve Vancouveru. Dále se dočtete, jak pracují řemeslníci z oblasti zasklívání, zmíním se krátce o kanadské zubní péči i o servisu cestovního pojištění při úrazech v zahraničí. Přeji vám příjemné čtení. Snad zůstanete až do konce. Článek byl zařazen do kategorie: Ze života.
 

Střípky z Vancouveru 1.

31. 12. 2009

ObrazekOd doby co jsme přijeli do Vancouveru stále sbírám postřehy a říkám si jasně tohle napíšu, to by Vás mohlo zajímat, no jo tohle taky.. a pak přemýšlím jak to všechno propojit a příjde mi to nespojitelné.. a tak jsem se rozhodl, že Vám ty střípky, nebo útřžky prostě nasbírám na hromadu.. a tady je..

 

Postřehy z Vancouveru 1: Vánoce a Boxing day

1. 1. 2010

Konečně jsme se zase rozhoupali napsat pár slov, vět a odstavců, možná i stránek, jak se nám za velkou louží daří. Lukáš začal nové téma Střípky z Vancouveru… Mě to sklo už stačilo :))) (viz článek), takže moje povídání nazývám Postřehy z Vancouveru. Střepů i střípků bylo až až, ale za to se těším na to štěstí…

 

 

Whistler, Whistler, Whistler

4. 2. 2010

Po delším otálení jsem vyrazil Obrazekdo druhého nejdůležitějšího olympijského města zimní olympiády 2010. Do Whistleru. Jak se lyžuje v nejlepším středisku severní Ameriky co dočtete v článku.

 

Jak se maká ve Vancouveru

3. 3. 2010

Jak jsme našli práci, kolik jí bylo, jak se za ní platí a jak při tom vypadáme )).

 

 

Co je nového?

16. 3. 2010

Máme několik novinek na našem webu a ve fotogalerii.

Více uvnitř